Kategoriler
- Sunucular
- İş İstasyonları
- Bilgisayar
- Bilgisayar Bileşenleri
- Sunucu Yedek Parça
- Network
- Veri Depolama
- Güvenlik / Firewall
- Yazılımlar
- Baskı Çözümleri
256 bit SSL
1-3 iş gününde kargo
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
|
Bu fiyata son 1 ürün ! Kampanya stoğu tükendiğinde ürünün fiyatı 105,00 USD + KDV olacaktır.
|
||
| Fiyat | : | 105,00 USD + KDV |
| İndirimli Fiyat (%1,9) | : | 103,00 USD + KDV Kazancınız 2,00 USD |
| KDV Dahil | : | 5.534,75 TL |
| Baskı Metodu | Lazer Yazıcı |
| Yazıcı Tipi | Siyah - Beyaz |
| Fonksiyonlar | Baskı |
| Çift Taraflı Baskı | Yok |
| Ekran | Yok |
| Çözünürlük | 600 x 600 dpi'ye kadar |
| Baskı Hızı - ISO/IEC 24734 | Dakikada 18'e (A4) |
| Dubleks Baskı Hızı - ISO/IEC (Oto) | Yok |
| Verimlilik (Ay) | 8.000 sayfaya kadar |
| Tarama Çözünürlüğü | Yok |
| Kağıt Giriş Kapasitesi | 150 Sayfa Standart (80 g/m²) |
| Kağıt Çıkış Kapasitesi | 100 Sayfa Standart (80 g/m²) |
| Kağıt Formatları | A4, Letter, B5 (JIS), A5, A5 (Long Edge), A6, Executive, Legal, Mexico Legal, India Legal, Folio, 16K (195x270 mm), A4 Short (270mm Kağıt), COM-10, DL, C5, Monarch |
| Bağlantılar | USB 2.0 |
| Ürün Boyutları (Genişlik x Derinlik x Yükseklik) |
373 mm × 388 mm × 257 mm / 9.5 Kg |
| Teslimat İçeriği | Sürücü ve yardım programı (CD) Ana cihaz (ünite) Güç kablosu Talimat |
| İşletim Sistemi Uyumluluğu | Microsoft® Windows® 10, 7 SP1: 32 bit veya 64 bit, 2 GB kullanılabilir sabit disk alanı, İnternet bağlantısı, USB bağlantı noktası, Microsoft® Internet Explorer |
| Sarf Malzeme | Hp 150A-W1500A |
| Garanti | 2 Yıl Servis Garantisi |
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Ağırlık | 9,5 Kg |
| Baskı Aylık Kapasite | 8.000 Sayfa |
| Baskı Boyutu | A4, A5, A6, Zarflar (C5, DL), Özel |
| Baskı Hızı (Siyah) | 20 sayfa/dak (A4) |
| Baskı Kalitesi (Siyah) | 600x600 dpi |
| Baskı Türü | Siyah/Beyaz |
| Çift Taraflı Baskı | Manuel |
| İşlemci Hızı | 500 MHz |
| İşlevler | Sadece Yazdırma |
| Marka | Hp |
| Türü | Tek Fonksiyonlu |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | ERN-7MD65A |
| Marka | Hp |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.