Kategoriler
- Sunucular
- İş İstasyonları
- Bilgisayar
- Bilgisayar Bileşenleri
- Sunucu Yedek Parça
- Network
- Veri Depolama
- Güvenlik / Firewall
- Yazılımlar
- Baskı Çözümleri
256 bit SSL
1-3 iş gününde kargo
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
|
Bu fiyata son 10 ürün ! Kampanya stoğu tükendiğinde ürünün fiyatı 3.700,00 USD + KDV olacaktır.
|
||
| Fiyat | : | 3.700,00 USD + KDV |
| İndirimli Fiyat (%2,8) | : | 3.595,00 USD + KDV Kazancınız 105,00 USD |
| KDV Dahil | : | 193.178,76 TL |
| Kategori | Mobil İş İstasyonu (WS) |
|---|---|
| Marka | HP |
| Üretici Kodu | B30HNES |
| Ürün Serisi | ZBook Power Serisi |
| İşlemci | Intel® Core™ Ultra 7 |
| İşlemci | Intel® Core™ Ultra 7 255H processor 1.40GHz (12M Cache, up to 4.80 GHz) |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| vPro | Yok |
| Ekran Boyutu | 16'' |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1200 |
| Ekran Bilgisi | IPS, parlama önleyici, 300 nit, %45 NTSC Ekran |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek | 32GB |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Bellek Hızı | 5600 MHz |
| Maksimum Bellek Desteği | 64GB |
| Bellek Yuva Bilgisi | 2 x Adet SODIMM (1 x 32GB) |
| Disk | 1TB SSD |
| Disk Bilgisi | PCIe® Gen4 NVMe™ TLC M.2 SSD |
| Ekran Kartı | 8GB RTX 2000 Nvidia |
| Ekran Kartı Bilgisi | NVIDIA Geforce RTX™ 2000 Ada |
| Optik Sürücü | Yok |
| Ethernet Kartı | Yok |
| Ağ ve İletişim | Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2x2) + Bluetooth® 5.3 |
| Giriş/Çıkış | 1 x HDMI 2.1 2 x Thunderbolt 4 2 x USB 3.2 1 x Birleşik Kulaklık / Mikrofon |
| Dahili Web Kamerası | HD IR Web Kamera |
| Kamera Çözünürlüğü | 5 MP |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Garanti | 3 Yıl Yerinde Garanti |
| Batarya | 6 Hücreli |
| Pil | 83W/hr |
| Boyutlar | Yükseklik: 22.9 mm x Genişlik: 359.4 mm x Derinlik: 251 mm |
| LTE (3G-4G) | Yok |
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Marka | Hp |
| İşlemci | İntel Ultra 7 |
| İşlemci Modeli | Intel Core Ultra 7 Processor 255H |
| Ram Tipi | 32GB (DDR5 5600MHz) |
| Disk Kapasitesi | 1TB SSD NVMe |
| Bellek Desteği | 64Gb Ram (2 Slot) |
| Ekran Kartı | 8gb Quadro RTX2000 |
| Ekran Boyutu | 16" |
| Dokunmatik | Dokunmatik (Yok) |
| Ürün Ailesi | Hp Zbook Power |
| İşletim Sitemi | Windows 11Pro |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | SVK-B30HNES |
| Marka | Hp |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 3 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.