Kategoriler
- Sunucular
- İş İstasyonları
- Bilgisayar
- Bilgisayar Bileşenleri
- Sunucu Yedek Parça
- Network
- Veri Depolama
- Güvenlik / Firewall
- Yazılımlar
- Baskı Çözümleri
256 bit SSL
1-3 iş gününde kargo
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
HP Pro Mini 260 G9, kompakt yapısı ve güçlü donanımıyla iş dünyasına hitap eden bir masaüstü bilgisayardır. Intel Core i5-1335 işlemci, 8GB RAM ve 256GB SSD depolama kapasitesiyle günlük iş ihtiyaçlarınız için idealdir. DOS işletim sistemi ile gelen bu model, işinizin gereksinimlerine göre yapılandırılmaya uygundur.
HP Pro Mini 260 G9, Intel Core i5-1335 işlemcisiyle hızlı ve verimli bir performans sunar. 8GB RAM ile çoklu görevleri kolayca yönetir, 256GB SSD depolama ise yüksek veri erişim hızı sağlar. Kompakt tasarımı sayesinde ofiste veya evde yerden tasarruf ederek kullanılabilir.
DOS işletim sistemiyle birlikte gelen bu model, özelleştirme seçenekleri sunarak farklı yazılım ihtiyaçlarına kolayca uyum sağlar. Ofis iş akışlarınıza mükemmel uyum sağlar ve mini tasarımı sayesinde her ortama kolayca sığar.
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Ram Tipi | 8GB DDR4 3200MHz |
| İşlemci Nesili | 13.Nesil |
| Sistem Belleği | 8GB |
| Depolama Alanı | 256GB SSD |
| Marka | Hp |
| SSD Türü | PCIe NVMe |
| Ekran Kartı | Paylaşımlı |
| İşlemci | İntelCore i5 |
| Ekran Kartı Türü | İntel İris XE |
| Ürün Ailesi | 200 Serisi |
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Garanti | 3 Yıl Yerinde Garanti |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | SVK-883X6EA |
| Marka | Hp |
| Stok Durumu | Fiyat İçin Müşteri Temsilciniz İle İletişime Geçiniz. |
| Garanti (Yıl) | 3 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.