Kategoriler
- Sunucular
- İş İstasyonları
- Bilgisayar
- Bilgisayar Bileşenleri
- Sunucu Yedek Parça
- Network
- Veri Depolama
- Güvenlik / Firewall
- Yazılımlar
- Baskı Çözümleri
256 bit SSL
1-3 iş gününde kargo
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

En yeni Intel® işlemci ile küçük görevlerden karmaşık projelere kadar her şeyi gerçekleştirin.

Eski veya temiz masa bağlantısı için esnek bağlantı noktalarıyla Mini'nizi istediğiniz gibi yapılandırın veya genişletin.

İş için HP Wolf Security, donanım zorlamalı, her zaman açık, dayanıklı bir savunma oluşturur. BIOS'tan tarayıcıya, işletim sisteminin yukarısındaki, içindeki ve altındaki bu sürekli gelişen çözümler, bilgisayarınızı modern tehditlere karşı korumaya yardımcı olur.
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| İşlemci Modeli | Intel Core i5-14500T |
| Ram Tipi | 8GB DDR5 4800MHz |
| İşlemci Nesili | 14.Nesil |
| Sistem Belleği | 8GB |
| Depolama Alanı | 512GB SSD |
| Marka | Hp |
| SSD Türü | PCIe NVMe |
| Ekran Kartı | Paylaşımlı |
| İşlemci | İntelCore i5 |
| Ekran Kartı Türü | Intel UHD 770 |
| Ürün Ailesi | 400 Serisi |
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Garanti | 3 Yıl Yerinde Garanti |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | SVK-937R4EA |
| Marka | Hp |
| Stok Durumu | Fiyat İçin Müşteri Temsilciniz İle İletişime Geçiniz. |
| Garanti (Yıl) | 3 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.