Kategoriler
- Sunucular
- İş İstasyonları
- Bilgisayar
- Bilgisayar Bileşenleri
- Sunucu Yedek Parça
- Network
- Veri Depolama
- Güvenlik / Firewall
- Yazılımlar
- Baskı Çözümleri
256 bit SSL
1-3 iş gününde kargo
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
| İşlemci Hızı | : 3.30 GHz |
| İşlemci | : Intel |
| RAM Tipi | : DDR4 |
| Ekran Kartı Tipi | : Paylaşımlı |
| İşlemci Modeli | : i3-12100 |
| İşlemci Nesli | : 12. Nesil |
| İşlemci Türü | : Intel Core i3 |
| İşletim Sistemi | : Free Dos |
| RAM | : 8 GB |
| SSD | : 512 GB |
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| İşlemci Modeli | Intel Core i3-12100 |
| Ram Tipi | 8GB DDR4 3200MHz |
| İşlemci Nesili | 12.Nesil |
| Sistem Belleği | 8GB |
| Depolama Alanı | 512GB SSD |
| Marka | Hp |
| SSD Türü | SATA |
| Ekran Kartı | Paylaşımlı |
| İşlemci | İntelCore i3 |
| Ekran Kartı Türü | Intel UHD 730 |
| Ürün Ailesi | 200 Serisi |
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Garanti | 3 Yıl Yerinde Garanti |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | SVK-9M938AT |
| Marka | Hp |
| Stok Durumu | Fiyat İçin Müşteri Temsilciniz İle İletişime Geçiniz. |
| Garanti (Yıl) | 3 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.