GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

256 bit SSL

HIZLI KARGO

1-3 iş gününde kargo

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.

32,2
34,904

HP Uyumlu Nitrogate 1Gb/s 20km 1310nm SM LC SFP Transceiver - J4859D

Fiyat:
42,00 USD + KDV
İndirimli Fiyat (%16,7) :
35,00 USD + KDV
Kazancınız 7,00 USD
KDV Dahil:
1.352,40 TL
184,26 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo
HP Uyumlu Nitrogate 1Gb/s 20km 1310nm SM LC SFP Transceiver - J4859D
Teknik Özellikler
MarkaNitrogate
Bağlantı ArayüzüLC Duplex
Kablo TipiSmf (Single Mod)
Kablolama mesafesi (maksimum)20 Km (Kilometre)
Max Veri Transferi1.25Gb/s
Diğer Özellikler
Stok KoduERN-NTG1G-S-LH-HP
MarkaNitrogate
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler



 
  • YENİŞEHİR MAH. SÜMBÜL SK. STAR PORT RESIDENCE NO: 10 İÇ KAPI NO: 185 PENDİK/ İSTANBUL
  • 0544 696 72 02 
  • 0216 599 02 89 

     

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.