GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

256 bit SSL

HIZLI KARGO

1-3 iş gününde kargo

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.

32,2031
34,8717

HPE Aruba IOn R9D16A 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Alıcı

Fiyat:
49,00 USD + KDV
KDV Dahil:
1.893,54 TL
257,99 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo
HPE Aruba IOn R9D16A 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Alıcı
  • 500 metreye kadar bağlantılar için Aruba Instant On 1G SFP SX Alıcı-Verici (R9D16A)
  • Aruba Instant On alıcı-vericileri, küçük işletmeler düşünülerek oluşturulmuştur ve tüm Aruba Instant On anahtar modellerinde desteklenir.
  • Küçük işletme ağlarının kurulumu ve kurulumu sırasında gönül rahatlığı için Aruba Instant On alıcı-vericileri ile varsayımları ortadan kaldırın.
  • SFP veya SFP+ alıcı-verici yuvalarına sahip tüm Aruba Instant On anahtarlarında desteklenir. Ayrıca HPE OfficeConnect 1420, 1820 ve 1950 anahtarlarında desteklenir.
Teknik Özellikler
MarkaHpe
Diğer Özellikler
Stok KoduEMN-R9D16A
MarkaHpe
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

Ürün Etiketleri



 
  • YENİŞEHİR MAH. SÜMBÜL SK. STAR PORT RESIDENCE NO: 10 İÇ KAPI NO: 185 PENDİK/ İSTANBUL
  • 0544 696 72 02 
  • 0216 599 02 89 

     

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.