GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

256 bit SSL

HIZLI KARGO

1-3 iş gününde kargo

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.

32,2
34,904

Hpe Aruba J4858D 1G SFP LC SX 500M MMF XCVR (Multimod) Transceiver

Bu fiyata son 4 ürün !

Kampanya stoğu tükendiğinde ürünün fiyatı 95,00 USD + KDV olacaktır.
Fiyat:
95,00 USD + KDV
İndirimli Fiyat (%21,1) :
75,00 USD + KDV
Kazancınız 20,00 USD
KDV Dahil:
2.898,00 TL
394,85 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda
Hpe Aruba J4858D 1G SFP LC SX 500M MMF XCVR (Multimod) Transceiver
Temel Özellikler :
 
  • Cihaz Tipi : Sfp (mini-gbic) Telsiz Modülü - Lc Multi-mode
  • Form Faktörü : Eklenti Modülü

    Ağ Bağlantısı :
  • Bağlantı Teknolojisi : Kablolu
  • Kablolama Tipi : 1000base-sx
  • Veri Bağlantısı Protokolü: Gige
  • Veri Aktarım Hızı : 1 Gbps
  • Maks Transfer Mesafesi : 1640 Ft

    Genişletme / Bağlantı :
  • Arayüzler : 1 X Ethernet 1000base-sx - Lc Multi-mode
Teknik Özellikler
MarkaHpe
Bağlantı ArayüzüLC Duplex
Kablo TipiSmf (Single Mod)
Kablolama mesafesi (maksimum)550 Metre
Max Veri Transferi1.25Gb/s
Diğer Özellikler
Stok KoduERN-J4858D
MarkaHpe
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

Alternatif Ürün Seçenekleri



 
  • YENİŞEHİR MAH. SÜMBÜL SK. STAR PORT RESIDENCE NO: 10 İÇ KAPI NO: 185 PENDİK/ İSTANBUL
  • 0544 696 72 02 
  • 0216 599 02 89 

     

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.