GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

256 bit SSL

HIZLI KARGO

1-3 iş gününde kargo

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.

32,2
34,904

Hpe Aruba J9151E 10G SFP+LC LR 10KM SMF(Singlemod) Transceiver

Fiyat:
1.900,00 USD + KDV
KDV Dahil:
73.416,00 TL
10.002,93 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo
Hpe Aruba J9151E  10G SFP+LC LR 10KM SMF(Singlemod) Transceiver
Özellikler :
 
  • Cihaz Tipi : Sfp+ Telsiz Modülü
  • Form Faktörü : Eklenti Modülü

    Ağ Bağlantısı :
  • Bağlantı Teknolojisi : Kablolu
  • Kablolama Tipi : 10gbase-lr
  • Veri Bağlantısı Protokolü : 10 Gige
  • Veri Aktarım Hızı : 10 Gbps
  • Max Transfer Mesafesi : 6,2 Mil

    Genişletme / Bağlantı :
  • Arayüzler : 1 X Ethernet 10gbase-lr - Lc Single-mode
Teknik Özellikler
MarkaHpe
Bağlantı ArayüzüLC Duplex
Kablo TipiSmf (Single Mod)
Kablolama mesafesi (maksimum)20 Km (Kilometre)
Diğer Özellikler
Stok KoduERN-J9151E
MarkaHpe
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

Alternatif Ürün Seçenekleri



 
  • YENİŞEHİR MAH. SÜMBÜL SK. STAR PORT RESIDENCE NO: 10 İÇ KAPI NO: 185 PENDİK/ İSTANBUL
  • 0544 696 72 02 
  • 0216 599 02 89 

     

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.