GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

256 bit SSL

HIZLI KARGO

1-3 iş gününde kargo

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.

32,9662
35,8727

Hpe Aruba JD118B 1G SFP+LC LX 500M MMF(Multimod) Transceiver

Bu fiyata son 9 ürün !

Kampanya stoğu tükendiğinde ürünün fiyatı 390,00 USD + KDV olacaktır.
Fiyat:
390,00 USD + KDV
İndirimli Fiyat (%49) :
199,00 USD + KDV
Kazancınız 191,00 USD
KDV Dahil:
7.872,33 TL
762,63 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo
Hpe Aruba JD119B 1G SFP+LC LX 500M MMF (Multimod) Transceiver
Ana Özellikler :
 
  • Cihaz Tipi : Sfp (mini-gbic) Telsiz Modülü
  • Muhafaza Tipi : Eklenti Modülü
  • Bağlantı Teknolojisi : Kablolu
  • Kablolama Tipi : 1000base-sx
  • Veri Bağlantısı Protokolü: Gigabit Ethernet
  • Veri Aktarım Hızı : 1 Gbps
Teknik Özellikler
MarkaHpe
Bağlantı ArayüzüLC Simplex
Kablo TipiMmf (Multi Mod)
Kablolama mesafesi (maksimum)550 Metre
Max Veri Transferi1.25Gb/s
Diğer Özellikler
Stok KoduERN-JD118B
MarkaHpe
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

Alternatif Ürün Seçenekleri



 
  • YENİŞEHİR MAH. SÜMBÜL SK. STAR PORT RESIDENCE NO: 10 İÇ KAPI NO: 185 PENDİK/ İSTANBUL
  • 0544 696 72 02 
  • 0216 599 02 89 

     

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.