GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

256 bit SSL

HIZLI KARGO

1-3 iş gününde kargo

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.

32,2031
34,8717

Hpe Aruba JD119B 1G SFP+LC LX 10KM SMF(Singlemod) Transceiver

Bu fiyata son 9 ürün !

Kampanya stoğu tükendiğinde ürünün fiyatı 490,00 USD + KDV olacaktır.
Fiyat:
490,00 USD + KDV
İndirimli Fiyat (%49,2) :
249,00 USD + KDV
Kazancınız 241,00 USD
KDV Dahil:
9.622,29 TL
1.311,04 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo
Hpe Aruba JD119B 1G SFP+LC LX 10KM SMF(Singlemod) Transceiver
Ana Özellikler :
 
  • Cihaz Tipi : Sfp (mini-gbic) Telsiz Modülü
  • Muhafaza Tipi : Eklenti Modülü

    Ağ Bağlantısı :
  • Bağlantı Teknolojisi : Kablolu
  • Kablolama Tipi : 1000base-lx
  • Veri Bağlantısı Protokolü: Gigabit Ethernet
  • Veri Aktarım Hızı : 1 Gbps

    Genişletme / Bağlantı :
  • Arayüzler : 1 X Ağ - Ethernet 1000base-lx - Lc
  • Uyumlu Yuvalar : 1 X Sfp (mini-gbic)
Teknik Özellikler
MarkaHpe
Bağlantı ArayüzüLC Duplex
Kablo TipiSmf (Single Mod)
Kablolama mesafesi (maksimum)20 Km (Kilometre)
Max Veri Transferi1.25Gb/s
Diğer Özellikler
Stok KoduERN-JD119B
MarkaHpe
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

Alternatif Ürün Seçenekleri



 
  • YENİŞEHİR MAH. SÜMBÜL SK. STAR PORT RESIDENCE NO: 10 İÇ KAPI NO: 185 PENDİK/ İSTANBUL
  • 0544 696 72 02 
  • 0216 599 02 89 

     

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.