Kategoriler
- Sunucular
- İş İstasyonları
- Bilgisayar
- Bilgisayar Bileşenleri
- Sunucu Yedek Parça
- Network
- Veri Depolama
- Güvenlik / Firewall
- Yazılımlar
- Baskı Çözümleri
256 bit SSL
1-3 iş gününde kargo
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
|
Bu fiyata son 1 ürün ! Kampanya stoğu tükendiğinde ürünün fiyatı 4.500,00 USD + KDV olacaktır.
|
||
| Fiyat | : | 4.500,00 USD + KDV |
| İndirimli Fiyat (%1,6) | : | 4.430,00 USD + KDV Kazancınız 70,00 USD |
| KDV Dahil | : | 240.662,76 TL |
| Bileşen | Detaylı Özellikler |
| Model | HPE ProLiant DL360 Gen10 Plus |
| İşlemci (CPU) | 1 x Intel Xeon Silver 4310 (12 Çekirdek, 2.10 GHz, 18MB L3 Cache) |
| Bellek (RAM) | 32 GB RDIMM (1 x 32GB Dual Rank x8 DDR4-3200) |
| Depolama Kontrolcü | Broadcom MegaRAID MR416i-a (4GB Flash Destekli, SAS/SATA/NVMe) |
| Disk Yuvaları | 8 SFF (2.5 inç) Hot Plug Sürücü Yuvası |
| Ağ (Networking) | NC (Network Choice) - Opsiyonel OCP 3.0 veya PCIe kart gerektirir |
| Güç Kaynağı | 1 x 800W Flex Slot Platinum Hot Plug Low Halogen |
| Yönetim Portu | HPE iLO 5 (Standart) |
| Form Faktörü | 1U Rack Mount |
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Marka | Hpe |
| İşlemci Modeli | 1 x Silver 4310 (2.1GHz/22-Core) |
| Ürün Ailesi | HPE DL360 Sunucu |
| İşlemci Sayısı | 2 İşlemci Desteği |
| Kasa Tipi | Rack Sunucu 1U |
| Bellek Kapasitesi | 32GB (1x32GB 3200MHz) RDIMM |
| Max Bellek Desteği | 1536 GB 2933 MHz DR4-RDRAM |
| Sabit Disk Yapısı | Disk Yok (Non Disk) |
| Bellek Yuvası | 24 Adet |
| Disk Yuvası Boyutu | 8x2.5" |
| Raid Kart | MR416i-p |
| Garanti Süresi | 3 Yıl Garanti |
| Güç Kaynağı | 800W Power Supply |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | UMT-P55274R-421 |
| Marka | Hpe |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 3 |
Ürün Etiketleri
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.