GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

256 bit SSL

HIZLI KARGO

1-3 iş gününde kargo

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.

32,1788
34,9022

Nitrogate Aruba Networks J9150D /J9150A Uyumlu 10G-S-SR-H 10Gb/s 300m 850nm LC SFP+ Transceiver

Fiyat:
40,00 USD + KDV
İndirimli Fiyat (%12,5) :
35,00 USD + KDV
Kazancınız 5,00 USD
KDV Dahil:
1.351,51 TL
184,14 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda

Nitrogate Aruba Networks J9150D /J9150A Uyumlu 10G-S-SR-H 10Gb/s 300m 850nm LC SFP+ Transceiver

Teknik Özellikler
MarkaNitrogate
Bağlantı ArayüzüLC Duplex
Kablo TipiMmf (Multi Mod)
Kablolama mesafesi (maksimum)300 Metre
Max Veri Transferi10.3Gb/s
Diğer Özellikler
Stok KoduERN-NTG10G-S-SR-HP
MarkaNitrogate
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler



 
  • YENİŞEHİR MAH. SÜMBÜL SK. STAR PORT RESIDENCE NO: 10 İÇ KAPI NO: 185 PENDİK/ İSTANBUL
  • 0544 696 72 02 
  • 0216 599 02 89 

     

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.