Kategoriler
- Sunucular
- İş İstasyonları
- Bilgisayar
- Bilgisayar Bileşenleri
- Sunucu Yedek Parça
- Network
- Veri Depolama
- Güvenlik / Firewall
- Yazılımlar
- Baskı Çözümleri
256 bit SSL
1-3 iş gününde kargo
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
| İşlemci | ARM 4 çekirdekli Cortex-A55 2.0GHz işlemci |
| CPU Mimarisi | 64-bit ARM |
| Kayan Nokta Birimi | Var |
| Şifreleme Motoru | Var |
| Sistem Belleği | 2 GB, genişletilemez |
| Flash Bellek | 4 GB (Çift önyükleme işletim sistemi koruması) |
| Sürücü Bölmesi | 2 x 3,5 inç SATA 6Gb/sn, 3Gb/sn |
| Sürücü Uyumluluğu | 3,5 inç SATA sabit disk sürücüleri 2,5 inç SATA sabit disk sürücüleri 3,5 inç SATA katı hal sürücüleri |
| Çalışırken Değiştirilebilir | Var |
| Gigabit Ethernet Bağlantı Noktası (RJ45) | 1 |
| USB 2.0 bağlantı noktası | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 bağlantı noktası | 1 |
| Led Göstergeler | Sistem Durumu, LAN, USB, HDD1~2 |
| Düğmeler | Güç, Sıfırlama, USB Kopyalama |
| Güç Kaynağı Ünitesi | 65W Adaptör, AC 100-240V |
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Marka | Qnap |
| İşlemci | ARM 4-core Cortex-A55 2.0GHz |
| Sistem Belleği | 2Gb Sodim DDR4 (1 x 2 GB) |
| Disk Slot Sayısı | 2 Bay (2x3.5" / 2.5") |
| Usb Port Yapısı | 1 x USB 3.2 + 2 x USB 2.0 |
| Bağlantı Port Yapısı | 1 x1GbE RJ-45 |
| Kasa Tipi (Form) | Tower Kasa |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | SVK-TS-233-2GB |
| Marka | Qnap |
| Stok Durumu | Fiyat İçin Müşteri Temsilciniz İle İletişime Geçiniz. |
| Garanti (Yıl) | 2 |
İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler
Ürün Etiketleri
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.