Kategoriler
- Sunucular
- İş İstasyonları
- Bilgisayar
- Bilgisayar Bileşenleri
- Sunucu Yedek Parça
- Network
- Veri Depolama
- Güvenlik / Firewall
- Yazılımlar
- Baskı Çözümleri
256 bit SSL
1-3 iş gününde kargo
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
Web sitemizde size daha iyi ve kaliteli hizmet sunabilmemiz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylar: Gizlilik ve Çerez Politikası
| Fiyat | : | 160,00 USD + KDV |
| İndirimli Fiyat (%6,3) | : | 150,00 USD + KDV Kazancınız 10,00 USD |
| KDV Dahil | : | 8.209,75 TL |
Ruijie Reyee RG-ES118S-LP 16 Port 10/100 Mbps Switch
| Specification | RG-ES118S-LP |
| Basic | |
| Downlink Ports | 16 x 10/100BASE-TX |
| Uplink Ports | 2 x 10/100/1000BASE-T Combo |
| PoE/PoE+ ports | 16 |
| Max. PoE budget | 120W |
| Layer Type | Unmanaged |
| Switching capacity | 7.2 Gbps |
| Forwarding rate | 5.36 Mpps |
| MAC address table | 8000 |
| Dimensions (W x D x H) | 440 mm × 208 mm × 44 mm |
| Weight (With package) | 3.4 kg |
| Warranty | 3 Years |
| Software Features | |
| Auto/Full/Half Duplex Negotiation | ?? |
| Auto MDI/MDIX | ?? |
| Switching model | Store-and-forward |
| Cloud Management | Cloud monitoring |
| Hardware Features | |
| Reset Button | - |
| Flow Control | ?? |
| Port Isolation | ?? |
| Power Consumption | <148W |
| Power Supplies | 100V AC to 240V AC, 2.5A |
| Surge Protection | 6kV |
| Fan | Fanless |
| Operating Temperature | 0°C to 45°C (32°F to 109°F) |
| Storage Temperature | -40°C to 70°C (-40°F to 158°F) |
| Operating Humidity | 10% to 90% RH |
| Storage Humidity | 5% to 95% RH |
| Certificate | CE, RoHS |
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Marka | Ruijie Reyee |
| Yönetim Şekli | Yönetilebilir Değil |
| Poe Özelliği | PoE Var |
| Sfp Port | Yok |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | SVK-RG-ES118S-LP |
| Marka | Ruijie |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 3 |
Havale / Eft :
Tek Çekim :
Bankalara Göre Taksit Seçenekleri (Kampanyalı taksitler kalın yazıyla belirtilmiştir) :
![]() |
||
|---|---|---|
| Ay | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 4.345,42 TL | 8.690,84 TL |
| 3 | 2.955,24 TL | 8.865,71 TL |
| 4 | 2.262,20 TL | 9.048,79 TL |
| 5 | 1.847,85 TL | 9.239,25 TL |
| 6 | 1.572,99 TL | 9.437,93 TL |
| 7 | 1.377,83 TL | 9.644,81 TL |
| 8 | 1.232,69 TL | 9.861,55 TL |
| 9 | 1.120,90 TL | 10.088,14 TL |
| 10 | 1.032,54 TL | 10.325,40 TL |
| 11 | 961,29 TL | 10.574,16 TL |
| 12 | 902,94 TL | 10.835,23 TL |
![]() |
||
|---|---|---|
| Ay | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 4.264,97 TL | 8.529,93 TL |
| 3 | 2.880,53 TL | 8.641,58 TL |
| 4 | 2.189,34 TL | 8.757,34 TL |
| 5 | 1.775,11 TL | 8.875,56 TL |
| 6 | 1.499,51 TL | 8.997,07 TL |
![]() |
||
|---|---|---|
| Ay | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 4.330,23 TL | 8.660,47 TL |
| 3 | 2.943,47 TL | 8.830,41 TL |
| 4 | 2.252,14 TL | 9.008,56 TL |
| 5 | 1.839,15 TL | 9.195,74 TL |
| 6 | 1.564,64 TL | 9.387,85 TL |
| 7 | 1.370,09 TL | 9.590,63 TL |
| 8 | 1.225,31 TL | 9.802,44 TL |
| 9 | 1.113,79 TL | 10.024,10 TL |
| 10 | 1.025,56 TL | 10.255,62 TL |
| 11 | 954,05 TL | 10.494,52 TL |
| 12 | 895,48 TL | 10.745,74 TL |
İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler
.png)
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.