Kategoriler
- Sunucular
- İş İstasyonları
- Bilgisayar
- Bilgisayar Bileşenleri
- Sunucu Yedek Parça
- Network
- Veri Depolama
- Güvenlik / Firewall
- Yazılımlar
- Baskı Çözümleri
256 bit SSL
1-3 iş gününde kargo
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
Web sitemizde size daha iyi ve kaliteli hizmet sunabilmemiz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylar: Gizlilik ve Çerez Politikası
|
Bu fiyata son 3 ürün ! Kampanya stoğu tükendiğinde ürünün fiyatı 265,00 USD + KDV olacaktır.
|
||
| Fiyat | : | 265,00 USD + KDV |
| İndirimli Fiyat (%13,2) | : | 230,00 USD + KDV Kazancınız 35,00 USD |
| KDV Dahil | : | 12.588,28 TL |

| Specifications | ||
| Model RG-RAP2260(G) | ||
| Power Model | RG-M5000E-AC500P (AC input) | RG-M5000E-AC500P (HVDC input) |
| Device Model | RG-S5750-48GT4XS-HP-H | |
| Rated Voltage | 100 V to 240V 50/60 Hz |
240 V |
| Maximum Voltage | 90 V to 264 V 50/60 Hz |
192 V to 288 V |
| Power | Single power supply: 370 W for PoE. Dual power supplies: 740 W for PoE |
|
| Input Current | ≤3.5mA | |
| Hot Plugging | Supported | |
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Marka | Ruijie Reyee |
| Yönetim Şekli | Layer3 Yönetilebilir |
| Poe Özelliği | Poe Yok |
| Sfp Port | Yok |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | SVK-RG-M5000E-AC500P |
| Marka | Ruijie |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
Havale / Eft :
Tek Çekim :
Bankalara Göre Taksit Seçenekleri (Kampanyalı taksitler kalın yazıyla belirtilmiştir) :
![]() |
||
|---|---|---|
| Ay | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 6.662,98 TL | 13.325,95 TL |
| 3 | 4.531,36 TL | 13.594,08 TL |
| 4 | 3.468,70 TL | 13.874,80 TL |
| 5 | 2.833,37 TL | 14.166,85 TL |
| 6 | 2.411,91 TL | 14.471,49 TL |
| 7 | 2.112,67 TL | 14.788,71 TL |
| 8 | 1.890,13 TL | 15.121,04 TL |
| 9 | 1.718,72 TL | 15.468,48 TL |
| 10 | 1.583,23 TL | 15.832,28 TL |
| 11 | 1.473,97 TL | 16.213,70 TL |
| 12 | 1.384,50 TL | 16.614,01 TL |
![]() |
||
|---|---|---|
| Ay | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 6.539,61 TL | 13.079,22 TL |
| 3 | 4.416,81 TL | 13.250,42 TL |
| 4 | 3.356,98 TL | 13.427,92 TL |
| 5 | 2.721,84 TL | 13.609,19 TL |
| 6 | 2.299,25 TL | 13.795,50 TL |
![]() |
||
|---|---|---|
| Ay | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 6.639,69 TL | 13.279,38 TL |
| 3 | 4.513,32 TL | 13.539,95 TL |
| 4 | 3.453,28 TL | 13.813,12 TL |
| 5 | 2.820,03 TL | 14.100,13 TL |
| 6 | 2.399,12 TL | 14.394,70 TL |
| 7 | 2.100,80 TL | 14.705,63 TL |
| 8 | 1.878,80 TL | 15.030,41 TL |
| 9 | 1.707,81 TL | 15.370,29 TL |
| 10 | 1.572,53 TL | 15.725,28 TL |
| 11 | 1.462,87 TL | 16.091,60 TL |
| 12 | 1.373,07 TL | 16.476,80 TL |
.png)
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.